Sukcesy

W Ogólnopolskim Turnieju Szermierczym w Gliwicach, po przegranej tylko jednej walce Patryk zajął bardzo dobre II miejsce!

Napisany 13 Jun 2022 przez j.dzikowski

W największym turnieju w Europie w kategorii dzieci, który się odbył we Wrocławiu Maciej Wróblewski zajął świetne III miejsce. Maja Śmigielska wywalczyła bardzo dobre XIII miejsce

Napisany 13 Jun 2022 przez j.dzikowski

W Drużynowych Mistrzostwach Polski Patryk Szczegielniak i Maciej Wróblewski zajęli bardzo dobre VII miejsce.

Napisany 09 Jun 2022 przez j.dzikowski

Finalistami w makaronie matematycznym z naszej szkoły zostali uczniowie klas ósmych: Natalia Panfil, Bartek Adamiec, Oktawian Żołnierek. Finał odbędzie się w sobotę 11 czerwca od godz. 10 w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Gratulujemy i trzymamy kciuki. .

Napisany 06 Jun 2022 przez a.haszto

W dniu dzisiejszym odbył się XVII Wrocławski Konkurs Historyczny dla klas VIII. Naszą szkołę reprezentowali w nim uczniowie z klasy VIII a - Julia Orzechowska oraz Bartosz Babinowski. Obydwoje dzielnie przystąpili do rozwiązania trudnego testu z zakresu programowego od IV do VIII klasy oraz z historii Wrocławia. Bartek przechodząc do III etapu (finałowego), zajął premiowane punktami rekrutacyjnymi do szkoły średniej V miejsce. Gratulacje za wiedzę i chęci dla naszych uczniów, którzy wzorowym przykładem godnie zaprezentowali naszą szkołę spośród wielu innych.

Napisany 31 May 2022 przez a.zajac

Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli w konkursach przedmiotowych zDolny Ślązak tytuły:
laureata - Paweł Dobosz (język polski)
laureata - Helena Wiecheć (język angielski)
finalisty - Agata Ficner (język angielski)

Laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy!

Napisany 25 May 2022 przez a.niksinska

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Next >>