Konkursy

II etap konkursu „GPS po zawodach” dobiegł końca. Spośród 40 prac konkursowych Komisja Konkursowa wybrała 10, które przechodzą do etapu finałowego. Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością i profesjonalizmem. Z naszej szkoły do etapu finałowego przeszła uczennica klasy 8a Milena Biegluk. W etapie finałowym uczestnicy będą mieli za zadanie przygotować swoją wideowizytówkę, wcielając się we wskazanego przez organizatorów konkursu przedstawiciela zawodu. Milena przygotowuje do finału wideowizytówkę w zawodzie: technik automatyk. Dziękuję Natalii i Oliwii za udział i zaangażowanie, a Milenie serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za finał.

Napisany 10 Mar 2023 przez z.hauza

Mikołaj Kopernik - człowiek wielu talentów - astronom, matematyk, lekarz, prawnik, ekonomista, urzędnik oraz duchowny. Autor przełomowego dzieła w historii nauki „O obrotach sfer niebieskich", a także prawa ekonomicznego, zgodnie z którym pieniądz gorszy wypiera pieniądz lepszy. W związku z jego 550 rocznicą urodzin możesz w kolejnych 5 tygodniach wykonać zadania związane z jego osobą. Każde zadanie będzie podawane w dzienniku elektronicznym w każdy poniedziałek, rozpoczynając od dnia 06.03.2023roku. Na wykonanie zadania będzie tydzień, tzn. musisz je oddać najpóźniej w kolejny poniedziałek. Zadania muszą być oddane do pani B. Kwaśniewskiej. Wykonanie wszystkich 5 zadań będzie skutkowało oceną cząstkową 6 (praca dodatkowa). Zapraszamy do udziału w mini projekcie." B. Kwaśniewska - Śliwka

Napisany 07 Mar 2023 przez z.hauza

W ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" 26.02.2023 odbył się we Wrocławiu 1 turniej szermierczy im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w szpadzie. W turnieju wystartowało ponad 70 zawodników. Wśród wszystkich startujących zawodników naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów. W roczniku 2009-2010 zajęli bardzo wysokie miejsca.
Patryk Szczegielniak - zwycięzca turnieju
Maciej Wróblewski - drugie miejsce
Maja Śmigielska - 5 miejsce
W turnieju wystartowało 4 uczniów z klasy sportowej (kategorie wiekowa 2011-2012), dla których był to pierwszy udział w tak poważnych zawodach sportowych:
Julia Kurnel, Filip Musiał, Marcel Wrzeszczyński oraz Kajetan Bondarewicz. Zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuję w kolejnych zawodach.
Gratulujemy udziału oraz wyników.

Napisany 28 Feb 2023 przez adm

Z wielką przyjemnością informujemy, iż uczennica klasy 8a, Milena Biegluk, zajęła I miejsce w Konkursie Recytatorskim "Poezja Pokolenia Kolumbów", który został zorganizowany w dniu 8.02.2023 r. w Liceum Ogólnokształcącym nr VII we Wrocławiu. Milena recytowała wiersz Krzysztofa Kamila Baczyńskiego "Elegia o chłopcu polskim". W konkursie, oprócz uczestników z innych wrocławskich szkół, brała udział Basia Śnieżyk (8a), Ala Major, (8b), Lena Paździorek (8b), Natalia Toroszewska (8b). Wszystkim dziewczynom dziękujemy za reprezentowanie SP23, a Milenie gratulujemy zwycięstwa!

Napisany 08 Feb 2023 przez k.junik

Eliminacje szkolnego etapu konkursu zakończone. Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: przewodnicząca Pani Lucyna Cempel, członkowie komisji: Pani Anna Długołęcka-Zamiar, Pani Karolina Junik, Pani Ewa Sawicka, Pani Zuzanna Hauza, zgodnie z kryteriami konkursowymi oceniła wszystkie zgłoszone 24 prezentacje. Uczniowie, którzy otrzymali najwyższą liczbą punktów - przechodzą do II etapu: Oliwia Warmuz – 46,5 pkt., Milena Biegluk – 45 pkt., Natalia Toroszewska – 45 pkt. Komisja również przyznała wyróżnienia dla : Barbary Śnieżyk – 42 pkt.Filipa Żaka – 41 pkt., Antoniny Tomaszewskiej - 41 pkt., Jakuba Kosaka – 40,5 pkt., Kariny Shtelmakh – 40,5 pkt. Wielkie gratulacje i podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i wkład pracy. Zwycięzcom życzymy powodzenia na II etapie konkursu. Doradca zawodowy

Napisany 27 Jan 2023 przez z.hauza

Prace proszę przesyłać na adres esawicka2801@edu.wroclaw.pl.

Napisany 25 Jan 2023 przez a.niksinska

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 Next >>